Udogodnienia

Moje Orłowo to dobry sen i wypoczynek na granicy Gdyni i Sopotu 400 m od pięknej, szerokiej plaży.

Wszystkie pokoje są klimatyzowane i urządzone z dbałością o szczegóły.  Willa posiada monitorowaną halę garażową, windę i udogodnienia dla niepełnosprawnych. Nasza lokalizacja pozwala dotrzeć piechotą w 5 minut do CH Klif i dworca Gdynia Orłowo, a od CH Riviera dzielą nas niecałe 4 km. W bezpośredniej okolicy jest wiele ciekawych punktów gastronomicznych

Wszystkie pokoje są klimatyzowane i urządzone z dbałością o szczegóły. Willa posiada monitorowaną halę garażową, windę i udogodnienia dla niepełnosprawnych. Nasza lokalizacja pozwala dotrzeć piechotą w 5 minut do CH Klif i dworca Gdynia Orłowo, a od CH Riviera dzielą nas niecałe 4 km. W bezpośredniej okolicy jest wiele ciekawych punktów gastronomicznych.

Nasze śniadania to domowe przygotowane na miejscu smaczne i pożywne posiłki. Oprócz dań zimnych przygotowujemy na bieżąco kilka dań ciepłych starając się utrzymywać w menu propozycje charakterystyczne dla naszego regionu. Sala śniadaniowa jest sercem naszego obiektu, mamy nadzieję, że docenią Państwo jej klimat i naturalne światło zagwarantowane przez ogromne okna w suficie.

Otacza nas zadbana zieleń z miejscami do wypoczynku. Dodatkowym atutem jest przytulna sala kominkowa wyposażona w książki, prasę i gry planszowe dla naszych gości.

W razie zainteresowania odbierzemy gości z lotniska. Recepcja jest czynna od godz 7:00 do 23:00. po tej godzinie o Państwa komfort i bezpieczeństwo dba portier nocny.

Wierzę, że klimat wnętrz Mojego Orłowa spowoduje, że będą Państwo chcieli do nas wracać i polecać swoim znajomym.

Moje Orłowo / ul. Perkuna 14 / Gdynia / tel. +48 600 57 88 87

FACEBOOK / INSTAGRAM

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij